Sprawiłam sobie biustonosz do karmienia

To była moja pierwsza ciąża i nie miałam na ten temat żadnej wiedzy. Zdobyłam ją czytając książki i gazety tematyczne. W rodzinie również nie miałam kogo zapytać, ale wiedziałam, że z dzieckiem na pewno dam sobie radę. Niebawem przyjdzie na świat.

Z biustonoszem pomocnym przy karmieniu jest dużo łatwiej

biustonosze pomocne przy karmieniuKiedy po porodzie przyszła do mnie położna to zapytała czy mam w domu jakieś biustonosze pomocne przy karmieniu, ponieważ dzięki temu będzie mi dużo łatwiej. Nie miałam pojęcia o czym ona mówi i od razu zauważyła moje zagubienie. Zaczęła mi wszystko uważnie tłumaczyć i zdobyłam kolejną ważną informację. Kiedy wróciłam do domu to w pierwszej kolejności odwiedziłam sklep, w którym dostępne są takie biustonosze pomocne przy karmieniu, by kupić jeden. Dla dziecka mam wszystko a sobie nawet nie pomyślałam. Moja mama zaopiekowała się Marcelem jak spał a ja w tym czasie szybko poszłam na zakupy. Sklep z bielizną dla kobiet ciężarnych jest kilka przecznic dalej i raz dwa wszystko załatwię. W sklepie był ogromny wybór a ja bez doświadczenia nie wiedziałam nawet na co się zdecydować. Z pomocą przyszła ekspedientka, która widząc moje zagubienie zaoferowała swoją pomoc. Wspólnymi siłami wybrałyśmy odpowiedni biustonosz do karmienia i zadowolona wróciłam do domu. Marcel jeszcze spał i jak się obudzi to będę mogła go nakarmić. Mama pochwaliła mój zakup a biustonosz się jej spodobał. Powiedziała, że jest bardzo praktyczny i na pewno będę zadowolona z niego. Pierwsze karmienie poszło mi szybko.

Rzeczywiście dzięki temu biustonoszowi jest o niebo łatwiej. Na chwilę obecną mam kilka sztuk i sprawdzają się wyśmienicie. Mój syn jest dość spokojnym dzieckiem i zawsze jak się porządnie naje to zasypia od razu. Potrafi nawet przespać całą noc.