Stojaki na rowery przed sklepem spożywczym

U nas we wsi, żeby zrobić zakupy to konieczna była wyprawa do pobliskiej miejscowości, gdzie znajdował się najbliższy sklep. Uznałem więc, że warto otworzyć sklep i zabrałem się za to zadanie. Zleciłem budowę hali, która powstała wręcz w błyskawicznym tempie. Mieszkańcy byli zadowoleni.

Często używane stojaki rowerowe przed sklepem 

stojak rowerowyDużo osób na zakupy przyjeżdżało rowerami, które stawiali przed sklepem. Czasami było to kłopotliwe, bo wejście do środka sklepu było nieco utrudnione. Musiałem rozwiązać tę sytuację, żeby przyjazd na zakupy dla każdego klienta był wygodny. Zdecydowałem, żeby kupić stojak rowerowy, który zamierzałem ustawić przed sklepem. We wsi to i tak większość ludzi poruszała się rowerami i taki stojak zdecydowanie rozwiązałby całą sytuację na korzyść. Podczas weekendowej wizyty w hurtowni celem zaopatrzenia sklepu spożywczego, którego byłem właścicielem postanowiłem przy okazji kupić stojak. Nieopodal hurtowni był interesujący mnie sklep, gdzie dostępne były różne stojaki rowerowe. Zdecydowałem się na taki większy, który mieścił dziesięć rowerów. Koszt zakupy nie był wcale taki wysoki co mnie ucieszyło, bo nie miałem zbyt wiele pieniędzy na tego typu wydatki. Montaż stojaka rowerowego był banalnie prosty i sam się tym zająłem. Mieszkańcy widząc co robię od razu pochwalili moją inicjatywę. Stojak, który zdecydowałem się zakupić był stabilny a rowery łatwo się w nim umieszczało co było bardzo dużym udogodnieniem dla klientów mojego sklepu.

Otwarcie sklepu było jednak trafną decyzją, z której najbardziej byli zadowoleni mieszkańcy. Nikt już nie tracił tyle czasu na dojazdy, bo sklep był na miejscu. Oczywiście miałem z tego spore zarobki, ale wszystko zrobiłem dla wygody mieszkańców wsi, w której mieszkałem.