Co roku młodzież kończąca szkołę średnią musi podjąć ważną decyzję, a mianowicie na jakie studia pójść. Wielu już zna odpowiedź, a inni muszą jeszcze pomyśleć. Ale wystarczy wejść na stronę uczelni i sprawdzić jakie mają oferty kształcenia. może wtedy ci niezdecydowani podejmą decyzję. Tak było z mną.

Zaoczne studia geodezyjne

geodezja gdyniaJa kończąc szkołę średnią i zdając maturę z dobrymi wynikami, mogłam dostać się do większości szkół. Ale jakoś za bardzo nie wiedziałam co mogła bym robić w życiu. Interesowało mnie wiele rzeczy i teraz miałam się ograniczyć do jednej. Tak więc znalazłam sposób na to, aby wybrnąć z tej sytuacji. Po pierwsze przejrzałam wszystkie uczelnie jakie są w Gdyni. Przejrzałam ich strony internetowe i sprawdzałam ich oferty edukacyjne. Co mają do zaproponowania studentom. Jakie kierunki są utworzone. W sumie było ich sporo i tutaj znowu pojawił się u mnie dylemat co wybrać z tak bogatej oferty kierunków studiów? W końcu po dokładniejszej analizie stwierdziła, że idealna będzie geodezja gdynia jest miastem, gdzie jest dość spore zapotrzebowanie na geodetów. Nic tylko iść na takie studia. Opis tego kierunku był imponujący, same wpisy absolwentów tego kierunku również zachęcały, aby podjąć się nauki. Myślę, że to będą ciekawe studia. Oprócz takiej suchej teorii będą też zajęcia w terenie. To będzie całkiem świetne doświadczenie. Studia wtedy mogą mi bardzo szybko płynąć. To dobrze, że studenci mają taki duży wybór kierunków studiów, mają w czym wybierać. Ta uczelnia na którą zamierzam się wybrać ma nawet najniższe czesne w mieście, wiec dobrze trafię.

Warto wiedzieć co chce się studiować przed podjęciem studiów. Ale jeśli macie z tym problem, to można zrobić tak jak ja, czyli sprawdzić oferty wszystkich uczelni i wybrać tą najlepszą. Przeglądając oferty kierunków studiów można w końcu zdecydować się na jakiś kierunek. Ja wybrałam geodezję.