Toaletka z podświetlonym lustrem

Moja żona od jakiegoś czasu wspominała mi, że marzy jej się toaletka. Chciała mieć swoje miejsce, gdzie spokojnie mogła wykonać sobie makijaż i trzymać wszystkie kosmetyki w jednym miejscu. Zbliżała się rocznica ślubu, dlatego postanowiłem dla niej taką toaletkę zrobić.

Zamówienie podświetlanego lustra o konkretnych wymiarach

lustro z podświetleniem led na wymiarNa stolarce nieco się znałem a sprzęt pożyczyłem od brata. Sprawdziłem jak powinna taka toaletka wyglądać i uświadomiłem sobie, że zapomniałem o rzeczy najważniejszej, czyli o lustrze. Profesjonalna toaletka powinna mieć lustro, bo niby jak żona miała wykonać makijaż. Miałem już projekt toaletki, dlatego musiałem zamówić  lustro z podświetleniem led na wymiar i to szybko. O tym, by lustro posiadało podświetlenie dowiedziałem się od szwagierki. Wyjaśniła mi, że to jest niezbędne do tego, alby dokładnie wykonać makijaż. Często zwykłe oświetlenie w pomieszczeniu nie wystarczało. Zaleciła mi też, by oświetlenie było w kolorze zimnej bieli, ponieważ wtedy oświetlenie jest właściwe. Zamawiając lustro u producenta, podałem wymiary, kształt i zaznaczyłem, że ma być ono z oświetleniem led w takiej właśnie barwie. Oczywiście od razu wyjaśniłem od czego potrzebuję takiego lustra i producent zapewnił mnie, że wykona zlecenie dostosowane do moich potrzeb. Lustro z podświetleniem odebrałem po tygodniu. Idealnie pasowało i od razu je zamocowałem. Sprawdziłem oświetlenie i było doskonałe. Nawet szwagierka potwierdziła, że właśnie o to chodziło.

Moja żona była zachwycona prezentem i cieszyła się jak nigdy dotąd. Największe znaczenie miało dla niej, że toaletkę wykonałem osobiście. Lustro było idealnie oświetlone i żona mogła malować się o każdej porze dnia i nocy, gdyż miała idealne oświetlenie. Byłem z siebie dumny.