Odzież rozwija się w zawrotnym tempie. Zmieniają się czasy, co sezon modny jest inny kolor, fason a także inna część ubioru. Nie sposób nadążyć za trendami, dlatego warto ubierać się według własnego uznania. Nasz styl powinien wyróżniać się spośród wszystkiego tego, co obserwujemy na co dzień. Nie zwracajmy uwagi na luksusowy papier, na którym pokazywany jest produkt warty krocie. Powinniśmy przede wszystkim czuć się dobrze w tym, co mamy na sobie, a jak wybrać odpowiedni dla nas styl i ubrania? Jest na to kilka rad, które przedstawione zostaną w dalszej części tego tekstu a skupimy się tutaj głównie na koszulkach, do których z łatwością dobierzemy resztę garderoby.

 

shirt-150087_640Po pierwsze, możliwości są ogromne!

Lubicie kolor pomarańczowy? Nic prostszego, wdrożcie go do swojej szafy i zainwestujcie w kilka produktów w tym właśnie odcieniu, który pobudza was do życia. Druk cyfrowy w dzisiejszych czasach jest bardzo popularny, korzystajmy jednak z jego zalet w sposób kontrolowany. Nie powinniśmy przesadzać z ilością tekstu, niektórych kolorów nie powinno się także łączyć. Podstawą jest wybranie czegoś przewiewnego. Koszulki bawełniane z nadrukiem są przede wszystkim lekkie. Wdrożenie tego typu odzieży do naszego codziennego repertuaru sprawi, że poczujemy się lżej, będziemy być może w lepszym nastroju a to napędzi nas na właściwe tory do końca dnia.

 

t-shirt-150527_640Po drugie, łączcie hobby z ubiorem.

Jeżeli jesteś fanem jakiegoś serialu, twoim konikiem są samochody albo zawsze radość sprawia ci oglądanie zachodu Słońca – nic prostszego, możesz włączyć te elementy swojego życia do codziennego repertuaru ubioru. Po co to wszystko? Przede wszystkim dla przypomnienia sobie miłych wspomnień. Świadomie, lub też mniej, mając na sobie coś związane z pozytywnymi wspomnieniami – o wiele częściej wpadamy w dobry nastrój. Działa to też w drugą stronę i niektóre motywy ubioru innych sprawiają, że tracimy zainteresowanie daną osobą. To jednak temat na inny wpis.

 

clothing-305698_640Ponadto, bawcie się konwenansami.

Słowa ,,nie wolno” w modzie nie istnieją. Każdy ma swoje wyobrażenie na temat ubioru i coś, co w opinii eksperta mody wydaje się kiczowate, w wypadku wielu osób jest syndromem poczucia stylu. Niemożliwe nie istnieje i tylko od was zależy, czym zaskoczycie przechodniów zatłoczonego tunelu czy też codziennych wizytatorów komunikacji miejskiej. Nie bójcie się ryzykować i patrzcie na garderobę przez pryzmat własnej opinii. Owszem, czasami warto zasięgnąć rady eksperta w swojej dziedzinie, ale możliwości są o tyle duże, że nie musimy się do nich ograniczać.

 


 

clothing-145821_640Źródła artykułu:

 


 

polo-shirt-163562_640Podsumowując

Koszulki z nadrukiem są w dzisiejszych czasach bardzo modne. Czy ten trend utrzyma się przez najbliższe lata? Ciężko stwierdzić, jednak cieszmy się wyborem, jaki posiadamy w dniu dzisiejszym. Pomocą służyć mogą nam chociażby koszulki z nadrukiem na zamówienie czy też oferta popularnych ,,sieciówek” pozwala nam na wybór dokładnie tego, co widzimy oczyma naszej wyobraźni. Warto skorzystać zwłaszcza z tej pierwszej opcji. Pozwala ona nam wczuć się w projektanta mody i stworzyć coś, co może okazać się wśród naszych przyjaciół i dla nas samych nowym krzykiem mody. Jeżeli chodzi o modę, bariery nie istnieją! Daj ponieść się fantazji i swoim snom a być może dzięki tobie, inni odnajdą w sobie także nutkę wizjonera. Czas ucieka zatem do dzieła!