Udany spływ kajakowy w Mazowieckim

Razem z mężem jesteśmy wielkimi fanami spływów kajakowych. Chociaż mieszkamy na Śląsku to nie ograniczamy się tylko do tego terenu i mieliśmy okazję pływać kajakiem już w wielu miejscach w Polsce. Parę tygodni temu wybraliśmy się na kilka dni do Warszawy. Chcieliśmy spędzić tam romantyczny weekend i trochę pozwiedzać okolicę. Nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o kajakach.

Spływ kajakowy był prosty i przyjemny

spływy kajakowe mazowieckieBędąc już w Warszawie postanowiliśmy poszukać jakiegoś dobrego miejsca na spływ. Nigdy wcześniej nie mieliśmy okazji pływać kajakiem w tej okolicy, ani też nie mieliśmy żadnych rekomendacji od znajomych. Dlatego też postanowiliśmy zaufać Internetowi i właśnie w ten sposób znaleźć jakieś przyjemnie miejsce. Żeby znaleźć jakąś fajną trasę mąż szukał pod hasłem „spływy kajakowe mazowieckie„. Do wyboru było naprawdę dużo różnych opcji – kajakarstwo jest w tym regionie bardzo popularne. Przeczytaliśmy dużo przydatnych informacji o różnych trasach i szybko wybraliśmy jedną, która spodobała nam się ze względu na jej łatwość oraz piękne widoki otaczające rzekę, którą płynęliśmy. Wybraliśmy się na spływ rzeką Wkra, którego trasa przebiegała od Jońca do Pomiechówka. Mimo, że nasza wyprawa miała miejsce już na początku jesieni to nadal miałam okazję podziwiać piękną przyrodę i spływ nie był trudny. Dla mnie kajakarstwo jest czymś, co mnie relaksuje i pozwala spędzić czas z mężem w uspokajającym otoczeniu.

Nasz ostatni spływ kajakowy był niezwykle udany i strasznie cieszę się, że udało nam się spędzić czas na kajakach w nowym miejscu. Jest to dla mnie zawsze bardzo ekscytujące kiedy mogę podziwiać uroki miejsca, którego nigdy wcześniej nie widziałam. Miejsce, w którym wybraliśmy się na kajaki przyciągnęło tego dnia bardzo dużo kajakarzy, co bardzo mnie cieszy. Widok innych osób lubiących ten sport jest dla mnie niezwykle przyjemny.