Na rynku istnieje wiele firm świadczącą profesjonalne usługi remontowo-wykończeniowe. Zajmują się one kompleksową obsługą klienta. Od projektu, poprzez dobór materiałów, aż po wykonanie. W ten sposób klienci zaoszczędzą czas, który poświęciliby na porównywanie cen i przeglądanie katalogów, zakup materiałów we własnym zakresie.

 

koszty remontuKosztorys remontu

Każdy remont wiąże się z wysokimi kosztami, które często rosną w miarę postępów remontowych. Zatrudnienie firmy remontowo-wykończeniowej uchroni klienta przed niespodziewanymi wydatkami i najczęściej popełnianymi błędami. Każdy klient może powierzyć aranżację wnętrza domu czy biura profesjonalistom. Projekt przygotowany przez taką firmę zawiera wstępną koncepcję oraz szczegółową wycenę, zawierający wycenę prac robocizny wraz z zestawieniem zastosowanych materiałów. Na koniec prac zostaje sporządzony kosztorys powykonawczy, na podstawie którego klient wie dokładnie ile i za co płaci.

 

remontGwarancja na usługi

Często na wszystkie prace i zakupione materiały firmy udzielają gwarancji. Dlatego też, pracownicy wyszukują wysokiej jakości produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Osoby, które zdecydują się na taką obsługę, często nie muszą odpowiadać nawet za dostarczanie materiałów. Warto wynająć ekipę remontową, by prace były wykonane terminowo i profesjonalnie. Większość z tych firm świadczy takę usługi przewozowe.

 

projektowanie wnętrzProjektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz wymaga doświadczenia i umiejętności odpowiedniego rozplanowania powierzchni. Warto powierzyć aranżację wnętrza grupie osób kreatywnych,a zarazem praktycznych. Taka działalność ma wiele etapów. Począwszy od omówienia preferencji klienta, poprzez przygotowanie projektu i wizualizacji, doborze odpowiednich materiałów, a kończąc na nadzorze autorskim. Klient nie musi szukać inspiracji w katalogach. Wystarczy mniej więcej sprecyzować swoje wymagania, a projektanci zajmą się szkicowaniem odpowiedniego, indywidualnego i dopasowanego wnętrza. Każdy projekt musi zostać zaakceptowany przez klienta, nic nie dzieje się bez jego wiedzy. Projektanci aranżują wnętrza stawiając na estetykę i funkcjonalność. Zarówno podczas prac remontowych, jak i projektowania wnętrz przydaje się doświadczenie osób, zajmujących się tymi dziedzinami na co dzień. Korzystanie z profesjonalnego doradztwa przy aranżacji wnętrza ułatwia sprecyzowanie własnych oczekiwań. Brak odpowiedniej wiedzy i organizacji znacznie utrudnia działanie. Wstępna wycena pozwala przygotować się na wydatki, jakie pochłania remontowanie wnętrza oraz uniknąć nieprzewidzianych kosztów. Korzystanie z profesjonalnych usług sprawia, że to nie klient musi martwić się o każdy szczegół projektu.

wnętrzeKonkretne osoby odpowiadają za dany projekt od

 • doboru kolorów
 • urządzenia
 • praktyczne zagospodarowanie przestrzeni
 • meble
 • niezbędne dodatki wykończeniowe, takie jak obrazy, listy czy ozdobne karnisze

po wybór firm u których można zamówić dany produkt.

Firmy zajmują się nie tylko aranżacją wnętrz domów i mieszkań, ale także sklepów czy biur.

 

biuroWnętrze biura

 

Wnętrze miejsca biznesu to ważny element wizerunku przedsiębiorcy. Im jest ciekawsze i niekonwencjonalne, tym większa szansa na przyciągnięcie klientów. Ludzie zwracają uwagę na elegancje i wykończenie miejsc pracy. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze zostaje zapamiętane przez klienta i z przyjemnością do niego wraca. Pracownicy firm zajmujących się projektowaniem przestrzeni służą pomocą nie tylko w doborze odpowiednich materiałów i kolorystyki, ale także odpowiednich rozwiązań technologicznych. Często wykorzystuje się nowe technologie, o których przeciętny człowiek nawet nie ma pojęcia. Ponadto tego typu firmy często współpracują z różnorodnymi sklepami meblarskimi, co sprawia, że klienci mogę uzyskać atrakcyjne rabaty. Może się okazać, że za zaangażowanie odpowiedniej ekipy remontowo-wykończeniowej zapłaci się mniej niż remontując mieszkanie na własną rękę. Dzięki fachowej obsłudze można zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ten post ma 10 komentarzy

 1. Grzegorz

  Firmy wykonujące projekty powinny posiadac swoją ekipę budowlaną:)

 2. Maciej

  Chciałbym mieć koparkę:)

 3. Maja

  wszystko zapewne, dużo budowlańców pracuje w myśl zasady: „klient Nasz Pan”

  1. Wera

   I to jest najlepsza dewiza:)

 4. Tomek

  Najlepiej znaleźć jedną firmę, która zapewni Nam te wszystkie usługi.

 5. Zenek

  Jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego.

  1. Aśka

   Święta prawda:)

 6. Olka

  Dobry budowlańcem wszystko zrobi:)

 7. Piotr

  Tomku na pewno byłaby to fajna opcja, ale niestety może to nie wyjść.

 8. Maciej

  W ofercie znajdziemy wszystko czego potrzebujemy:)

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.