W tym roku wymieniłem wszystkie drzwi wewnętrzne

Już od kilku lat planowałem wymienienie w domu wszystkich drzwi prowadzących z korytarza do pokoi. Jakoś nie dawało mi spokoju to, że drzwi mają już ponad dwie dekady i nie do końca pasują do nowoczesnych wnętrz w naszym domu. Na wiosnę w tym roku wziąłem się do pracy i zacząłem od znalezienia jakiegoś producenta ładnych drzwi drewnianych.

Z drewnianymi drzwiami w domu jest przyjemniej

drewniane drzwi wewnętrzne w radomiuDrzwi, które mieliśmy do tej pory były wykonane z drewna. Nic się z nimi nie działo, po prostu nie pasowały już swoim stylem do wystroju i wyglądu wnętrz w naszym domu. I dlatego postanowiłem, że nowe drzwi również będą wykonane z drewna. Znalazłem producenta oferującego naprawdę ładne drewniane drzwi wewnętrzne w Radomiu i zdecydowałem się złożyć u niego zamówienie na wykonanie kompletu sześciu drzwi wewnętrznych. Umówiłem się na dokładne pomiary, bo drzwi miały być zrobione na zamówienie. A ja nie jestem stolarzem, żeby drzwi jakoś specjalnie potem obrabiać przy montażu, więc to było dla mnie bardzo wygodne. Poza tym nie mogłem sobie pozwolić na wymianę ościeżnic, bo te również są wykonane z pięknego drzewa. W każdym razie czekałem kilka tygodni na wykonanie drzwi i dostarczenie ich do mojego domu. Montażem zająłem się osobiście, bo wystarczyło je tylko założyć na zawiasy. Wszystko pasowało idealnie, a drzwi zostały wykonane w taki sposób, że doskonale pasują zarówno do starych ościeżnic jak i do naszych nowoczesnych wnętrz.

W naszym domu mieszka się teraz o wiele przyjemniej. Drewniane drzwi wejściowe mają ten swój urok i swoją klasę. Widać po nich taką masywność a w domu jest naprawdę przyjemnie. Producent u którego zamówiliśmy nasze drzwi zrobił naprawdę kawał dobrej roboty. Takich pięknych drzwi nie kupi się gotowych w markecie budowlanym.