Weselny kotylion dla rodziców
  • Post author:
  • Post category:Usługi

 

Rodzice państwa młodych pełnią uprzywilejowaną rolę podczas organizacji ślubu. Często współorganizują przyjęcie, służą radą, opiekują się gośćmi. Dlatego tak ważne jest wyróżnienie ich podczas uroczystości. Można ich wkład podkreślić na wiele sposobów a jednym z nich będzie zamówienie specjalnych, wyjątkowych kotylionów.

Kotylion na ślub dla ojca i matki

kotyliony dla rodzicówUżycie kotylionów jest ślubną tradycją. Czy jednak wszyscy goście powinni być traktowani tak samo? Rodzice, ze względu, na szczególną rolę w życiu nowożeńców, wymagają także specjalnego traktowania.
Okażemy im należyte względy, szacunek, bądź po prostu sprawimy przyjemność, zamawiając kotylion z dedykowanym nadrukiem. Sklepy z artykułami ślubnymi oferują rozmaite kotyliony dla rodziców. Mogą być większe, niż te, u pozostałych gości, wyróżniać się odmiennym kolorem i nadrukiem. Poleca się kolor złoty, który kojarzy się z nagrodą lub wyróżnieniem. Gotowy nadruk może zawierać prosty tekst lub imię rodzica. Ozdobne kotyliony są doskonałą pamiątką ślubną i na pewno dobrze będą się prezentować na fotografiach. Pamiętajmy, że goście przyjeżdżają na ślub z różnych stron, a kotyliony to dobry sposób na oznaczenie gości. Rodzice powinni być widoczni, bo to usprawnia organizację wesela, pozwala zacieśnić rodzinne więzy i jest rodzajem ślubnej tradycji. Ceny kotylionów nie są wysokie, a tym małym podarunkiem możemy rodzicom sprawić wiele radości.

Zakup dedykowanego kotyliona dla matki i ojca, powinien zostać wpisany w harmonogram ślubnych przygotowań. To drobiazg, który cieszy i wyróżni najważniejszych gości. Kotyliony zamówimy w bogatej ofercie sklepów internetowych i stacjonarnych, zajmujących się dodatkami weselnymi i okazjonalnymi. Możemy także dobrać kolor i specjalną dedykację.