Wózek do spacerów nie tylko w mieście

Kompletując wyprawkę dla naszego dziecka, wózek z pewnością jest sprzętem, którego nie możemy pominąć. Aby wybrać właściwy wózek, warto uprzednio określić swoje potrzeby i oczekiwania względem tego typu sprzętu. Jeśli stwierdzimy, że przydatny będzie nam wózek wielofunkcyjny, propozycję tego typu sprzętu ma dla nas firma Bebetto.

Wózek dla dziecka od firmy Bebetto

wózek bebetto hollandJedną z propozycji wózków wielofunkcyjnych jest wózek Bebetto Holland. Wózek ten dostępny jest w różnych odsłonach. Poszczególne modele wózków różnią się między sobą fotelikiem samochodowym, który może być na wyposażeniu tego typu wózka (dostępna jest bowiem wersja 2w1 i wersja 3w1 właśnie z fotelikiem dla dziecka). Niezależnie od modelu, na który się zdecydujemy, jest kilka zasadniczych właściwości, które są właściwe dla wszystkich typów. Po pierwsze, wózki te wyróżniają się lekką, aluminiową konstrukcją, która nie stanowi problemu przy przenoszeniu wózka. Po drugie, na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na system absorpcji wstrząsów, który amortyzuje wstrząsy w taki sposób, by nie obudzić dziecka nawet wtedy, gdy podróżujemy po nierównej ścieżce. Jest to bowiem wózek przystosowany do podróżowania nie tylko po terenie miejskim. Ze względów bezpieczeństwa istotny jest na pewno system zapamiętywania położenia kół, który nie pozwala na swobodne obracanie się kół wózka bez kontroli i wiedzy rodzica. Wózek nie traci przy tym na zwinności.

Dość ciekawą i przydatną właściwością wózka Holland od Bebetto jest możliwość modyfikacji siedziska w taki sposób, że dziecko może podróżować twarzą do nas lub twarzą do kierunku jazdy, w zależności od jego potrzeb. Jest to niezwykłe ułatwienie dla rodziców, których dziecko szybko nudzi się w trakcie podróżowania wózkiem i potrzebuje widoku rodzica.