Andrzej był moim przyjacielem, ale też prezesem firmy, w której pracowałam. Andrzej ściągnął mnie do siebie, ponieważ potrzebował asystentki a ja idealnie się do tego nadawałam. Większość spraw pomagałam mu załatwić i dzięki temu Andrzej miał czas na sprawy najważniejsze.

Współpraca z firmą wykonującą profesjonalne wizytówki

wizytówki z LubinaAndrzej ciężko pracował i w końcu udało mu się namówić na spotkanie klienta, o którego od dawna zabiegał. Miałam przed spotkaniem wysłać do tego człowieka wizytówkę Andrzeja. Kiedy zobaczyłam jaką wizytówką dysponował mój przyjaciel, to uznałam, że nie wykonam tego polecenia. Wizytówka była wdrukowana na zwykłej kartce papieru. Nie przystawało, aby prezes nie posiadał profesjonalnej wizytówki i od razu zaczęłam ogarniać ten temat. Swego czasu zamawiałam wizytówki z Lubina, gdzie mieściła się jedna z najbardziej profesjonalnych firm. Nie miałam czasu na projektowanie wizytówki, więc zleciłam tej firmie zaprojektowanie oraz wykonanie wizytówek dla Andrzeja. Współpraca z tą firmą była bardzo udana, ponieważ od samego początku był świetny kontakt z przedstawicielem, który nawet wysłał mi kilka projektów wizytówek, żebym wybrała tę, która była najlepsza. Wszystkie wizytówki były bardzo profesjonalne i prosiłam, żeby to ten pracownik zdecydował. W końcu to on się na tym znał. Wizytówki otrzymałam już następnego dnia. Wykonane były na porządnym i przeznaczonym na wizytówki papierze. Druk był czytelny i wykonany odpowiednią czcionką.

Andrzej był bardzo zaskoczony kiedy zobaczył swoje nowe wizytówki i bardzo mi dziękował, że zajęłam się tym tematem. Od tego właśnie byłam, żeby mu pomagać i ułatwiać pracę. Spotkanie z klientem się udało i została podpisana umowa sprzedaży. To był dobry okres dla Andrzej firmy.