Wymarzony dom znaleźliśmy przez biuro nieruchomości

W zeszłym roku chcieliśmy z żoną kupić dom na rynku wtórnym. Do tamtej pory mieszkaliśmy wraz z naszym synkiem w rodzinnym domu mojej żony. Chcieliśmy jednak pójść na swoje i zamieszkać we własnym domu. Nie chciało nam się zajmować jego budową a na nowy dom od dewelopera nie mogliśmy sobie pozwolić. Szukaliśmy czegoś ładnego, ale w przystępnej cenie.

Nieruchomość szybko kupiliśmy przez pośrednika

najlepsze biuro nieruchomości - gdyniaNajpierw sami szukaliśmy domu, który moglibyśmy kupić. Średnio nam to wychodziło, bo nie za bardzo wiedzieliśmy na co zwrócić uwagę przy takiej inwestycji. Samo szukanie ofert w internecie też nie należało do najłatwiejszych. Wiele domów wyglądało atrakcyjnie na wyretuszowanych zdjęciach a na żywo okazywało się coś zupełnie innego. W końcu postanowiliśmy z żoną odwiedzić najlepsze biuro nieruchomości – Gdynia to miasto, w którym chcieliśmy kupić nasz nowy dom. Trafiliśmy na pośrednika, który okazał się doskonałym fachowcem. Szybko sporządził sobie całą listę naszych oczekiwań a następnie w ciągu dosłownie kwadransa pokazał nam oferty dopasowane do naszych potrzeb. I co ważne – nieruchomości były sprawdzone pod względem praw własności i ewentualnych zastawów hipotecznych. W ten sposób wytypowaliśmy wówczas trzy domy, które spodobały nam się najbardziej. Ich ceny mieściły się w naszym budżecie. Po szybkim obejrzeniu wybranych nieruchomości od razu zdecydowaliśmy się na zakup jednej z nich.

Biuro, do którego trafiliśmy, załatwiło za nas praktycznie wszystkie formalności związane z zakupem domu. Teraz już wiemy, że kupienie nieruchomości jest możliwe, jeśli skorzysta się z profesjonalnego biura nieruchomości. Dzięki pośrednikowi znaleźliśmy wymarzony dom jednorodzinny i błyskawicznie uporaliśmy się z kwestiami formalnymi i nabyciem praw własności.