Zaakceptuj swoje ciało z medycyną estetyczną!

Nie każdy z nas ma idealne ciało i niestety, nawet pomimo ostrej diety i ciężkich treningów nie każdemu z nas udaje się zbliżyć do swojego ideału chociażby na tyle, by móc zaakceptować swój wygląd. Jednak…czy jest to sytuacja bez wyjścia? Nie!

Piękna figura dzięki zabiegom medycyny estetycznej

medycyna estetyczna toruńSwoją figurę odziedziczyłam po babci. Generalnie moje ciało jest bardzo szczupłe, może nawet i za szczupłe, pomijając… nogi. Te wyglądają, jakbym trenowała ciężko na siłowni przez całe swoje życie z tą różnicą, że zamiast mięśni znajduje się na nich… tłuszcz. Rozumiem, że nie każdy z nas jest proporcjonalny, ale moja figura wyglądała wręcz komicznie i przez wiele lat była obiektem kpin ze strony rówieśników. Powiedziałam sobie, że jak tylko odłożę pierwsze pieniądze pracując, od razu skorzystam z dobrodziejstw, jakie niesie ze sobą medycyna estetyczna Toruń będący obecnie moim miejscem zamieszkania zawiera doskonałe kliniki, dlatego nie musiałam martwić się o to, czy trafię do najlepszych specjalistów. Mimo wszystko z początku nieco się bałam. Myślałam, że będzie to operacja pod narkozą, a tymczasem lekarz zaproponował mi… zabieg pod miejscowym znieczuleniem! Co więcej, klinika oferowała taki zabieg na zasadzie 2in1. Odsysając tłuszcz z danych partii ciała, mogłam zdecydować się również na wtłoczenie go w inne miejsca tak, aby moja sylwetka była proporcjonalna. Z racji tego, że posiadam dosyć rozbudowane ramiona, lekarz zaproponował, aby tym miejscem były w moim przypadku biodra. Zaufałam mu i zgodziłam się na ten pomysł. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań można było przystąpić do zabiegu.

Zabieg rzeczywiście okazał się zupełnie bezbolesny, a rekonwalescencja w miarę krótka i niezbyt uciążliwa! Sam zabieg również nie wyniósł mnie tyle, ile pierwotnie podejrzewałam, dlatego za resztę zaoszczędzonych pieniędzy mogłam zakupić sobie ciuchy dostosowane do mojej nowej, przepięknej i szczupłej sylwetki!