Zakup zasłon do okien

Robiłam ostatnio porządki domowe. Między innymi myłam okna i prałam firanki i zasłony. Na jednej z nich zauważyłam dziurę. Zasłony mają już dwadzieścia lat, więc w sumie nie ma się co dziwić. Powiedziałam mężowi, że trzeba zakupić nowe, żeby odświeżyć wygląd pomieszczenia. Głównym powodem jest oczywiście wymiana podziurawionej zasłony. Mąż zgodził się na nowy zakup zasłon. 

Szukanie zasłon do okien

zasłony rzgówOczywiście musimy przygotować się na niemały wydatek, ponieważ zasłony nie należą do najtańszych rzeczy. Pomyślałam, że przez Internet będzie można zakupić je po niższej cenie. W związku z tym wpisałam w wyszukiwarkę: zasłony rzgów. Okazało się że w tej miejscowości jest tylko jeden sprzedawca zasłon. Zadzwoniłam więc do niego i podałam mu wymiary materiału, jaki chciałabym otrzymać. Sprzedawca powiedział mi, że jak najbardziej może mi takie sprzedać. Jedynym utrudnieniem jest to, że muszę po nie pojechać. Dla mnie nie jest to problem, ponieważ mam samochód i mogę z mężem podjechać. Zasłony były gotowe trzy dni później. Tak więc pojechaliśmy z mężem po ich odbiór. Bardzo nam się spodobały. Będą idealnie pasować do naszej sypialni. Muszę tylko namówić męża, żeby je zawiesił, ponieważ mnie bolą trochę plecy. Oczywiście mąż się zgodził i od razu wziął się za wieszanie zasłon. Zajęło mu to trochę czasu, ale jakoś sobie poradził. Zasłony już wiszą na oknach.

Sypialnia od razu wygląda inaczej, gdy wiszą nowe zasłony. Stare wyrzuciliśmy na śmietnik. Nie są nam już potrzebne. Myślę nad tym, by w każdym pomieszczeniu wymienić zasłony na nowe. Na razie cieszę się z tych powiesz onych w sypialni. Mąż też jest zadowolony, aczkolwiek trochę narzekał, że dużo kosztowały. Dla mnie to nie stanowiło problemu, a zasłony są wykonane z dobrego materiału.