Zapisałam dziecko na kurs z programowania

Moja córka od kilku tygodni chodziła do najstarszej grupy w przedszkolu. Przebywała tam od samego rana, aż do obiadu, ale i tak miała pełno niespożytej energii. Nudziła się w domu, a ja ponieważ pracowałam, nie bardzo miałam czas na to, aby się z nią bawić. Doszłam do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie ją na jakieś zajęcia dodatkowe, najlepiej w formie kursu.

Gdzie w Warszawie znajdę kurs programowania?

ciekawe kursy z programowania dla dzieci w warszawiePorozmawiałam na ten temat z córką i dowiedziałam się od niej, że chciałaby udać się na zajęcia z programowania. W przedszkolu bardzo podobały jej się zajęcia z informatyki. Uznałam, że to bardzo „dobry trop”. Jednakże, obawiałam się, czy uda mi się znaleźć odpowiednie zajęcia z nauki programowania dla tak małych dzieci. Na szczęście moje obawy okazały się bezpodstawne. Niedaleko naszego miejsca zamieszkania znalazłam ciekawe kursy z programowania dla dzieci w Warszawie. Od razu udałam się tam z córeczką, aby przekonać się czy to dobre miejsce. Skorzystałyśmy z darmowych, pierwszych zajęć. Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z oferty tego miejsca. Kursy odbywały się w małych kilkuosobowych grupach. Dzięki temu córka mogła mieć kontakt z rówieśnikami, co było i dla niej i dla mnie bardzo ważne, jak i mogła liczyć na indywidualne traktowanie nauczyciela, który miał nie tylko solidną wiedzę na temat programowania, ale również odpowiednie podejście pedagogiczne do dzieci.

Córka bardzo szybko zaczęła „chwytać” i rozumieć podstawy programowania i szybko okazało się, że ma do tego talent. Cieszę się, że zdecydowałam się ją zapisać na ten kurs. Tym bardziej, że jego cena była niezwykle atrakcyjna, przystępna. Płaciłam zaledwie kilkaset złotych miesięcznie za zajęcia, które odbywały się aż cztery razy w tygodniu.