Zmiana siedziby przedsiębiorstwa

Moja firma wiele miesięcy przygotowywała się do tego aby zmienić siedzibę. Staliśmy się większym przedsiębiorstwem dlatego potrzebowaliśmy o wiele więcej przestrzeni. Decyzja o zmianie biura była bardzo poważna.

Nasza firma przeprowadzała się do trójmiasta 

przeprowadzki do trójmiastaJednak aby przebiegła sprawnie musieliśmy poszukać odpowiedniej firmy, która we wszystkim nam pomoże. Podczas poszukiwań natrafiliśmy na wiele usług. Jednak najbardziej zainteresowała nas jedna z nich. Miała odpowiednie opinie wśród swoich użytkowników, nie była byt droga, a przy większych zleceniach można było otrzymać sporą zniżkę. To nas interesowało, ponieważ jako wielka korporacja mieliśmy ogromne zlecenie, które musiało być odpowiednio szybko zrealizowane. Ostatecznie przeprowadzki do trójmiasta, które zatrudniliśmy uzgodniły z nami wszystkie szczegóły. Okazało się, że potrzebne będzie aż siedem samochodów dostawczych z ekipą. Tylko w taki sposób można było szybko i sprawnie zmienić miejsce pracy. Na dodatek zależało nam na sobocie, ponieważ wtedy nasza firma miała wolne. Dzięki temu mogliśmy zmienić miejsce zatrudnienia bez zmian w wydajności i efektach. Na szczęście przeprowadzki do trójmiasta, które w profesjonalny i szybki sposób przewoziły nasze meble biurowe oraz sprzęt komputerowy wiedziały na czym polega ich zadanie. Bez większych problemów przeniesiono wszystko przedmioty. Jeżeli chodzi o środki transportu to były świetnie zorganizowane. Meble i akcesoria z firmy zabezpieczono specjalnymi taśmami, które w prosty sposób uniemożliwiały zniszczenia podczas gwałtownych zmian lub zahamowań.

Takie bezpieczeństwo było idealne w przypadku przewozu na prawdę cennych towarów. Byliśmy zadowoleni z zatrudnionego wykonawcy, ponieważ żaden mebel nie został uszkodzony. Na dodatek ekipa szybko poradziła sobie z ładunkiem, a my zyskaliśmy czas.