Znalazłam fachowca od remontów

 

Ja to w mieszkaniu nigdy nic nie potrafiłam i nie chciałam nawet robić. Wymiana czegokolwiek stanowiła dla mnie ogromny problem i dlatego zawsze korzystałam z usług specjalistów. Pieniądze nie grały roli. Najważniejsze, że wszystko było profesjonalnie wykonane.

Pomalowane całe mieszkanie

malowanie tapetowanie - KielcePo roku zdecydowałam się na remont, ponieważ obecny wystrój już mnie znudził. W kuchni zdecydowałam się na zmywalną tapetę a pokoje postanowiłam odmalować. Poszukałam więc od razu fachowca, który oferował  malowanie tapetowanie – Kielce i podjęłam z nim współpracę. Podobno był jednym z najlepszych w swoim fachu o czym zamierzałam osobiście się przekonać. Tapetę do kuchni wybrałam w swoim ulubionym sklepie, gdzie również kupiłam farby. Człowiek, który wykonywał dla mnie malowanie oraz tapetowanie posiadał ogromną wiedzę, z której naturalnie skorzystałam. Doradził mi jakie farby najlepiej wybrać i go posłuchałam. Pracował cały czas bardzo ciężko a ja czasami do niego zaglądałam, żeby sprawdzić jak mu idzie. Nawet zaoferowałam mu obiad, ale odmówił. Miał ze sobą kanapki. Człowiek był bardzo pracowity i uznałam, że jak będę zadowolona to na pewno dam mu jakiś napiwek. W ciągu trzech dni miałam pomalowane wszystkie ściany. Pokoje prezentowały się zupełnie inaczej i ta zmiana była zdecydowanie korzystna. W kuchni jak pojawiła się tapeta to od razu było jaśniej. Człowiek, którego zatrudniłam do tego remontu wykazał się ogromną pracowitością za co go dodatkowo nagrodziłam. Zasłużył na taką gratyfikację.

Mieszkanie bardzo mi się podobało i przez kolejny rok nie wprowadziłam żadnych poważnych zmian. Poza nową serwetą na stół i zasłonami to wszystko pozostało bez zmian. Dobrze się czułam w mieszkaniu po remoncie. Tego właśnie oczekiwałam po remoncie.