Po studiach przez dłuży czas szukałem pracy, ponieważ zależało mi na poważnym stanowisku. Byłem jednym z najlepszych studentów w całej uczelni i miałem przez to wysokie wymagania zawodowe. Pracy szukałem długo i  rozważnie. W końcu dostałem interesujące stanowisko.

Zorganizowana konferencja przez nowego pracownika

organizacja konferencjiPracowałem jako doradca zarządu i od samego początku miałem poważne zadania do wykonania. Dostałem szansę mimo braku doświadczenia i starałem się, by nie zawieźć swojego pracodawcy. Starałem się ze wszystkiego wywiązywać jak najlepiej i nigdy nie było na mnie żadnej skargi. Pewnego razu prezes kazał mi zorganizować konferencję dla wszystkich kontrahentów i dał mi na to niewiele czasu. Taka organizacja konferencji to była poważna sprawa i wiedziałem, że moja przyszłość w tej firmie zależała od tego jak sobie poradzę. Przypomniałem sobie o koledze, który się zajmował konferencjami i postanowiłem poprosić go o pomoc. Dokładnie powiedział mi krok po kroku co powinienem zrobić i o co zadbać. Zanotowałem wszystkie informacje w notesie i zabrałem się do działania. Wynająłem najpierw salę konferencyjną w hotelu, który także polecił mi kolega. Było to sprawdzone miejsce, z którego korzystał on od lat. W wyznaczonym przez prezesa czasie udało mi się zorganizować konferencję i zdałem mu relację. Po jego minie wyczułem, że był zaskoczony, że tak łatwo mi poszło. Konferencja była udana i prezes po wszystkim osobiście mi pogratulował. Wiedziałem, że się sprawdziłem.

Dostałem umowę na czas nieokreślony oraz znaczną podwyżkę. Prezes docenił moje zdolności i zaznaczył, że zatrudnienie mnie było jedną z jego najlepszych decyzji. Dostałem ogromną szansę, którą zamierzałem odpowiednio wykorzystać. Liczyłem na ogromny sukces zawodowy.